Koostöökonverents: Võimalused onkoloogias - 14.06.16 - Tallinnas Kumu auditooriumis

Lugupeetud arstid!

 

Kutsume teid Eesti esimesele tervikliku tervishoiu koostöökonverentsile: Võimalused onkoloogias

 

MTÜ Terviklik Tervishoid koostöös Eesti Vähiliiduga korraldab 14. juunil 2016 Tallinnas Kumu auditooriumis koostöökonverentsi, mis keskendub tõenduspõhiste tava- ja täiendmeditsiini võimaluste käsitlemisele onkoloogias.  

 

Tervikliku tervishoiu konverentsi eesmärk on soodustada konventsionaalse ja täiendmeditsiini arstide koostööd patsiendi tervenemise huvides. Toetudes tunnustatud ekspertide kogemusele ja teadusuuringutele on kavas edendada arutelu vähipatsiendi tervikliku tervisekäsitluse teemal ning tutvustada ka uuemaid tõenduspõhiseid meetodeid nii klassikaliste ravimeetodite kui ka täiendmeditsiini vallas. Vähipatsiendi ravi õnnestumise, ravi kõrvalmõjudega toimetuleku ja parema elukvaliteedi huvides on oluline edendada dialoogi kõigi teda toetavate asjatundjate vahel.

 

Kaasaegse vähiravi põhimeetodeid ja kaasnevaid võimalikke kõrvaltoimeid avab  Põhja-Eesti Regionaalhaigla onkoloogia- ja hematoloogiakliiniku juhataja dr. Vahur Valvere. Pikaajalise kliiniliste uuringute ja kliinilise töö kogemusega  Sheba haigla integratiivse onkoloogia üksuse juhataja dr. Yair Maimon (PhD, OMD) Iisraelist tutvustab Hiina meditsiini võimalusi toetada onkoloogilise patsiendi ravi. Toitumise olulisusest vähipatsiendi ravis räägib sisearst ja kliinilise toitmise spetsialist dr. Hanna-Liis Lepp. Onkoloogilise haige taastusravi vajadusi ja väljavaateid tutvustab Eesti Taastusarstide Seltsi juhatuse liige taastusarst dr. Eve Sooba ning vähipatsiendi psühholoogilise toetamise viimastest arengusuundadest räägib psühhiaater dr. Helena Lass. Lisaks on osalejatel võimalik näitusealal tutvuda valikuga kvaliteetsetest teenustest ja toodetest onkoloogilise patsiendi terviklikus ravis.

 

Konverentsile on oodatud kõik arstid ja terapeudid, kes puutuvad kokku onkoloogilise patsiendi ravi, toetamise ja taastumisega. Eelkõige soovivad korraldajad avada huvipakkuvaid teemasid onkoloogidele, perearstidele, sisearstidele, füsioterapeutidele  ning teistele vastava ala spetsialistidele.

 

Konverents on valdavalt eesti keeles, konverentsil on tagatud sünkroontõlge inglise keelest eesti keelde.

 

Osalemistasu on 79 eurot kuni 17. maini, hilisemal registreerimisel 99 eurot.

Hinnas sisalduvad: ürituse korraldamise, konverentsi materjalide ja tervisliku lõunalaua kulud.

 

Konverentsi päevakava ja lektoritega tutvuda ning registreeruda saab siin: www.tervikliktervishoid.ee

 

Dr. Maibrit Loogna, sisearst ja Evelin Ilves (MD 1993)

MTÜ Terviklik Tervishoid asutajad

Mob: +37256565118

maibrit@tervikliktervishoid.ee

www.tervikliktervishoid.ee