Juhatus

Made Laanpere
President

SA TÜ Naistekliinik

L.Puusepa 8

51014 Tartu

Tartu Seksuaaltervise Kliinik

Vaksali 17

50410 Tartu

 


E-post: made.laanpere@ut.ee

Piret Veerus
Asepresident

 

AS LTKH Naistekliinik
Sõle 23
10614 Tallinn

 

E-post: Piret.Veerus@keskhaigla.ee

Helle Karro
Professor, juhatuse liige

SA TÜ Kliinikum Naistekliinik
L. Puusepa 8
51014 Tartu

 


E-post: helle.karro@kliinikum.ee

Aivar Ehrenberg
Juhatuse liige

SA TÜ Kliinikum Naistekliinik
L. Puusepa 8
51014 Tartu

 


E-post: aivar.ehrenberg@kliinikum.ee

Lee Padrik
Juhatuse liige

SA TÜ Kliinikum Naistekliinik
L. Puusepa 8
51014 Tartu

 

E-post: lee.padrik@kliinikum.ee

Aune Siller
Juhatuse liige

SA TÜ Kliinikum Naistekliinik
L. Puusepa 8
51014 Tartu

 


E-post: aune.siller@kliinikum.ee

Ivo Saarma
Juhatuse liige

AS Fertilitas
Kaluri tee 5A
74001 Haabneeme
Viimsi vald, Harjumaa

 


E-post: i.saarma@fertilitas.ee

Lee Tammemäe
Juhatuse liige

AS ITKH Naistekliinik
Ravi 18
10138 Tallinn

 


E-post: lee.tammemae@itk.ee

Konstantin Ridnõi
Juhatuse liige

AS ITKH Naistekliinik
Ravi 18
10138 Tallinn

 


E-post: konstantin.ridnoi@itk.ee

Maike Parve
Juhatuse liige

Arvenos OÜ

Paldiski mnt 68A

10119 Tallinn 

 

E-post: maikeparve@gmail.com

Doris Meigas
Juhatuse liige

 

SA TÜ Kliinikum Naistekliinik
L. Puusepa 8
51014 Tartu

 

E-post: Doris.Meigas@kliinikum.ee

Külli Idla
Juhatuse liige

AS LTKH Naistekliinik
Sõle 23
10614 Tallinn


E-post: kylli.idla@keskhaigla.ee