JUUBELIKOOSOLEK - ENS 60! -15.11.13 Tallinnas

Eesti Naistearstide Selts loodi 1953.aastal ja sai tänavu kuuekümne aastaseks. Sel puhul koguneme, seekord tavapärasest pidulikumale, üldkoosolekule 15. novembril 2013 Tallinnas, Ghleni lossis algusega kell 11.00. Esinema kutsusime Euroopa naistearstide ühenduse EBCOG (European Board and College of Obstetrics and Gynaecology) järgmise presidendi. Prof. Tahir Mahmood räägib , miks me vajame oma töös ühiseid, üle-Euroopalisi standardeid ning millised on väljakutsed sünnitusabi ja günekoloogia kvaliteedis. ENS üldkoosolekul toimub kolm sessiooni: I ENS ja EBCOG (ettekanded ENSi ajaloost, eriala arengust Eestis ja Euroopas, standarditest ja ravikvaliteedi parandamisest) II Preeklampsia (preeklampsia ennustamise võimalused eri markerite abil, preeklampsia riskihinnang ja raseduse jälgimise taktika, tõenduspõhine preeklampsia käsitlus kliinilises praktikas) III Pädevuse hindamine -vajalik või mitte?   Järgneb pidulikum osa. Lähiajal saadame Teile ka anonüümse elektroonilise küsitluse, mille palume lahkesti täita. Selle põhjal saame teha üldistusi ja ülevaate,kuidas elab naistearst täna Eestis? Päevakava on täpsustamisel, jälgige kodulehte. Registreerimisinfo samuti lähiajal. Tartust organiseerime transpordi.   NB! LISAKS ON PALVE: KELLEL ON (ERITI) VANU VÕI KA UUSI FOTOSID MEIE SELTSI LIIKMETE TEGEMISTEST, MIS VÄÄRIKSID ENAM VAATAJAID, SIIS PALUN ANDKE TEADA EVE ANNOVILE (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.). FOTOD TAGASTAME.Tänud ette! ENS juhatus  
Eesti Naistearstide Selts loodi 1953.aastal ja sai tänavu kuuekümne aastaseks. Sel puhul koguneme, seekord tavapärasest pidulikumale, üldkoosolekule 15. novembril 2013 Tallinnas, Ghleni lossis algusega kell 11.00. Esinema kutsusime Euroopa naistearstide ühenduse EBCOG (European Board and College of Obstetrics and Gynaecology) järgmise presidendi. Prof. Tahir Mahmood räägib , miks me vajame oma töös ühiseid, üle-Euroopalisi standardeid ning millised on väljakutsed sünnitusabi ja günekoloogia kvaliteedis. ENS üldkoosolekul toimub kolm sessiooni: I ENS ja EBCOG (ettekanded ENSi ajaloost, eriala arengust Eestis ja Euroopas, standarditest ja ravikvaliteedi parandamisest) II Preeklampsia (preeklampsia ennustamise võimalused eri markerite abil, preeklampsia riskihinnang ja raseduse jälgimise taktika, tõenduspõhine preeklampsia käsitlus kliinilises praktikas) III Pädevuse hindamine -vajalik või mitte?   Järgneb pidulikum osa. Lähiajal saadame Teile ka anonüümse elektroonilise küsitluse, mille palume lahkesti täita. Selle põhjal saame teha üldistusi ja ülevaate,kuidas elab naistearst täna Eestis? Päevakava on täpsustamisel, jälgige kodulehte. Registreerimisinfo samuti lähiajal. Tartust organiseerime transpordi.   NB! LISAKS ON PALVE: KELLEL ON (ERITI) VANU VÕI KA UUSI FOTOSID MEIE SELTSI LIIKMETE TEGEMISTEST, MIS VÄÄRIKSID ENAM VAATAJAID, SIIS PALUN ANDKE TEADA EVE ANNOVILE (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.). FOTOD TAGASTAME.Tänud ette! ENS juhatus  
Last modified on Friday, 13 February 2015 02:00
Rate this item
(0 votes)
Login to post comments
back to top