Seminar „Neuroendokriinsüsteem!”, 07.04.17, Tallinnas Solarises

Kutsume Teie Seltsi liikmeid interdistsiplinaarsele seminarile „Neuroendokriinsüsteem!”, mis toimub 7.aprillil 2017.a. kell 10.00 - 17.00 Tallinnas Solaris Kino Saku saalis (Solarise Keskus, Estonia pst 9, 3. korrus). Seekordne teemavalik põhineb asjaolul, et uued andmed võimaldavad käsitleda neuroendokriinsüsteemi geneesi, haigusi ja nende ravi uues valguses. Neuroendokriinsüsteemi haigusi esineb oluliselt rohkem kui seni on arvatud, kuid probleemiks on nende äratundmine.

 

Eesmärk – seminari eesmärk on interdistsiplinaarselt ja sisutihedalt analüüsida neuroendokriinsüsteemi ja selle haiguste kaasaegset käsitlust.

 

Üritus jätkab 2006.aastal alustatud interdistsiplinaarsete seminaride traditsiooni. Tegemist on üheteistkümnenda konverentsiga. Varasemad seminarid on kandnud pealkirju „Dementsus“, „Lülisammas“, „Puus“, „Insult“, „Kops“, „Maks“,  „Väike liiges“, „Neer“, „Intestinum“, „Veresoon“ ja „Lümfisõlm”. Auditooriumi suuruseks oleme planeerinud ca 500 osavõtjat.

Seminarile registreerimisel kehtib põhimõte first-come-first-served ning registreerimine lõpetatakse vabade kohtade ammendumisel või hiljemalt  13.märtsil 2017.a.

 

Seminari märksõnadneuroendokriinsüsteem, ontogenees, anatoomia, füsioloogia, neuroendokriinkasvaja, kuidas õigeaegselt ära tunda neuroendokriinkasvaja, peptiidretseptorravi, haigusjuhtude demonstratsioon, Euroopa tippkeskuste ja Eesti kogemus. Seminari esialgne ajakava on järgmine (korraldajad jätavad endale õiguse teha kavas muudatusi):

 

9:30     Tervituskohv, näitus

10:00   I osa – Kus asub ja kuidas funktsioneerib neuroendokriinsüsteem? Käsitlemise põhimõtted.

12:00   Lõuna, näitus

13:00   II osa -  Millal mõelda neuroendokriinhaigusele? Kuidas diagnoosida ja ravida?

15:00   Kohvipaus, näitus

15:30   III osa – Haigusjuhtude arutelu

17:00   Lõpetamine

 

Kutsume Teid üles edastama infot kavandatud ürituse kohta kolleegidele Teie erialaühendusest ja Teie erialalt. Ootame elavat osavõttu seminarist.

 

Osavõtutasu on  40 EUR  (kuni 13.03.2017, hiljem 150 EUR). Tasu sisaldab osavõttu seminarist, ettekannete materjale ja toitlustamist. Osalejatele väljastab Põhja-Eesti Regionaalhaigla  koolituskeskus koolitustunnistuse.

 

Seminarile registreerumiseks palume kanda osavõtutasu  Eesti Nukleaarmeditsiini Seltsi arvele a/a nr EE57 1010 2200 3944 2014 ning märkida maksekorralduses osavõtja(te) nime(d) ja märksõna "NES”.

Arve saamiseks osavõtutasu maksmise kohta palun saata meil aadressil  Riina.Kozlov@regionaalhaigla.ee.

Loodame aktiivset osalemist!

 

 

„Neuroendokriinsüsteem!” korraldustoimkonna nimel

Äli Roose

Ülemarst-radioloog

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

 

Kommenteerimiseks logi sisse
tagasi üles