Teabekiri tervishoiutöötajatele - Cetrotide tarneraskus Esile tõstetud

Tsetroreliks atsetaat - Cetrotide® 0.25 mg süstelahuse pulber ja lahusti Cetrotide ajutine tarneraskus

 

Lugupeetud tervishoiutöötaja,

 

Merck Serono OÜ koos Euroopa Ravimiameti ja Eesti Ravimiametiga soovib Teid teavitada alljärgnevas:

 

Kokkuvõte

  • Tehnilised probleemid Cetrotidet tootvas tehases on põhjustanud Cetrotide puudujäägi, mis kestab eeldatavasti 31. augustini 2022.

 

  • Alates 8. juulist soovitame enne Cetrotidet sisaldava raviskeemi alustamist kontrollida Cetrotide kättesaadavust. Vajadusel võtke palun ühendust Mercki kohaliku esindusega kasutades allpool nimetatud kontaktinfot.

 

Tarneprobleemide taust

Cetrotide on näidustatud enneaegse ovulatsiooni ärahoidmiseks patsientidel, kellel viiakse läbi munasarjade kontrollitud stimulatsiooni, millele järgneb munaraku punktsioon ja kunstliku viljastamise protseduur.

Cetrotide tarnimine on tehases toimunud tehniliste probleemide tõttu vähenenud ja hilinenud. Toodetud ja väljastatud ravimipartiide kvaliteet ei ole nendest tehnilistest probleemidest mõjutatud.

 

Ettevõtte kontaktandmed

Täname Teid mõistva suhtumise ja jätkuva koostöö eest ajal, kui tegeleme probleemi lahendamisega.

Kui teil on lisaküsimusi või vajate rohkem teavet, siis võtke palun ühendust Merck Serono OÜ töötajaga:

Aire Teras tel. 5559 5042, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kõrvaltoimetest võib teada anda ka See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. aadressil.

 

 

Viimati muudetud Teisipäev, 12 Juuli 2022 22:55
Kommenteerimiseks logi sisse
tagasi üles