NACS 2022 konverents 29.09 - 02.10 Tartus Esile tõstetud

Meil on hea meel kutsuda teie seltsi liikmeid osalema NACS 2022 konverentsil!

 

 

NACS (Nordic Association of Clinical Sexology) on seksuolooge, seksuaalterapeute, -nõustajaid, meedikuid, teadlasi ja koolitajaid ühendav Põhjamaade organisatsioon, mis korraldab igal aastal erialaseid konverentse ja töötube.

Sel aastal toimub NACS aastakonverents 29. septembrist 2. oktoobrini Tartus. Konverentsi põhiprogrammi teemapealkirjaga “Sexuality - pleasure and/or pain?” oleme kutsunud kõnelejateks Silva Nevesi (UK), kes keskendub tööle kompulsiivse seksuaalkäitumisega patsiendiga ja Charmaine Borgi (Holland), kelle valdkonnaks on seksuaalse vastumeelsuse ja seksuaalse erutuse omavahelised seosed. 

Eelkonverentsina toimub 8-tunnine töötuba “The Pleasure Prescription: A Surprising Approach to Healing Sexual Pain” naiste seksuaalsete valusündroomide teemal, mida juhivad Dee Hartmann ja Elizabeth Wood (USA).

 

Konverentsil osalemise ja muu oluline info on kättesaadav aadressil: https://sites.google.com/view/nacs-2022/home?authuser=0 

 

Osalemistasude sisse kuulub ka toitlustamine ja sotsiaalne programm.

 

Põhi- ja eelkonverentsil on võimalik osaleda eraldi. 

 

Registreerumine põhikonverentsile 30.09-2.10: https://sites.google.com/view/nacs-2022/registration?authuser=0

Registreerumine eelkonverentsile 29.09: https://docs.google.com/forms/d/1MSCCm9unZ89HvnTewCJwOVepH3PxZlYdPuSJ0UNUKHI/edit

 

Heade soovidega

NACS 2022 korraldustiim

Hinda seda kirjed
(0 hinnangut)
Kommenteerimiseks logi sisse
tagasi üles